1.MARCIN HIPPNER Kopaga Gdańsk 82(41,36,39,56,55,57,63,66,73,65,58,72,64,52,53,46) CZAS:7:59
2.JAROSŁAW BARTCZAK UMKS ORKAN Ostróda 78(32,44,35,62,71,47,59,45,33,61,37,34,31,42,36,49,51,43,41) CZAS: 7:57
3.TOMASZ SZOT HARPAGAN Gdańsk 58(32,44,35,47,59,45,33,31,34,42,39,46,48,49,36,41)CZAS:7:50
4.SŁAWOMIR LEDWOŃ Gdańsk 58(32,44,35,47,59,45,33,31,34,42,39,46,48,49,36,41)CZAS:7:51
5.SKORUPSKI ROBERT Stopa Słupsk 53(32,44,35,47,59,45,33,31,34,61,37,42,41,43)CZAS:7:04
6.SZAMREJ WOJCIECH Maturzyści Koszalin 52(41,43,38,51,49,54,46,48,36,42,37,34,31,32)CZAS:7:43
7.JACEK GAŁAGUZ Maturzyści Koszalin 52(41,43,38,51,49,54,46,48,36,42,37,34,31,32)CZAS:7:43
8.KAMIL WACHOWICZ TKKF Koszalin 45(42,31,34,37,59,61,33,35,44,45,47,32)CZAS:7:42
9.PRZEMYSŁAW WOJTALIK Dziki Koszalin 45(42,31,34,37,59,61,33,35,44,45,47,32)CZAS:7:42
10.TOMASZ KOWALSKI KTG TRAWERS Bydgoszcz 44(41,43,38,51,49,54,52,53,55,42)CZAS:8:00
11.PIOTR ROJEWSKI Koszalin 43(32,31,34,61,37,39,46,53,54,49,41)CZAS:7:56
12.MACIEJ GIBES Koszalin 43(32,31,34,61,37,39,46,53,54,49,41)CZAS:7:56
13.PAWEŁ MILEWSKI BMW KLUB POLSKA Koszalin 42(32,35,71,47,59,45,61,34,31,42)CZAS:7:51
14.MICHAŁ ZAKRZEWSKI CNNCMM Koszalin 41(32,31,42,34,37,61,33,44,35,62,38) CZAS:7:56
15.JAKUB RODZIEWICZ Koszalin 41(32,31,42,34,37,61,33,44,35,62,38) CZAS:7:56
16.TOMASZ MAJEWSKI Koszalin 41(32,31,42,34,37,61,33,44,35,62,38) CZAS:7:57
17.JACEK RZEPECKI CNNCMM Koszalin 41(32,31,42,34,37,61,33,44,35,62,38) CZAS:7:57
18.MICHAŁ KRÓL Koszalin 40(31,44,35,47,45,33,61,37,34,31,42) CZAS:7:36
19.JACEK KRÓL 3W1 Koszalin 40(31,44,35,47,45,33,61,37,34,31,42) CZAS:7:37
20.SZULC SZYMON Gryf Białogard 36(41,43,38,51,42,34,31,33,44,32) CZAS:7:33
21.ADRIANNA ŁYJAK Gryf Białogard 36(41,43,38,51,42,34,31,33,44,32) CZAS:7:33
22.SEBASTIAN KUKLIŃSKI Gryf Białogard 36(41,43,38,51,42,34,31,33,44,32) CZAS:7:33
23.RAFAŁ PURCZYŃSKI Białogard 36(41,43,38,51,42,34,31,33,44,32) CZAS:7:33
24.PIOTR MIĘTEK Białogard 36(41,43,38,51,42,34,31,33,44,32) CZAS:7:33
25.MAREK PAWLUCH Koszalin 36(32,44,35,47,59,45,31,34,37,42) CZAS:7:39
26.ALICJA DĄBROWSKA Ustka 36(32,44,35,47,59,45,31,34,37,42) CZAS:7:39
27.DOMINIKA KRÓL Koszalin 36(32,44,35,47,59,45,31,34,37,42) CZAS:7:39
28.PIOTR KACPRZYK SULEJÓWEK 36(32,44,35,47,59,45,31,34,37,42) CZAS:7:39
29.ŁUKASZ MIKSA Koszalin 33(41,43,38,51,49,36,42,31,32) CZAS:7:41
30.BACŁAWSKA AGNIESZKA Koszalin 33(41,43,38,51,49,36,42,31,32) CZAS:7:41
31.MICHAŁ SZULC Koszalin 33(41,43,38,51,49,36,42,31,32) CZAS:7:41
32.PAWEŁ SKOCZYPIEC SORTABLA Koszalin 31(32,44,35,45,33,31,34,42,41) CZAS:6:19
33.JAROSŁAW KOWALKOWSKI Koszalin 29(32,44,35,47,59,45,34,31) CZAS:7:40
34.MAREK SKRZYPKOWSKI Choczewo 29(32,44,35,47,59,45,34,31) CZAS:7:40
35.WIESŁAW OLSZEWSKI Jakoś to będzie Kołobrzeg 29(32,31,34,42,41,43,38,51) CZAS:7:58
36.KAMIL OLSZEWSKI Jakoś to będzie Kołobrzeg 29(32,31,34,42,41,43,38,51) CZAS:7:58
37.OLGA GRODECKA Zielone Komary Frombork 19(32,44,35,47,59) CZAS: 7:33
38.JAN SZUMIŁOWSKI Koszalin 19(32,44,35,47,59) CZAS: 7:33
39.ANDRZEJ GRODECKI Zielone Komary Frombork 19(32,44,35,47,59) CZAS: 7:33
40.MICHAŁ ŻMIEJKO Lubiń 19(32,44,35,47,59) CZAS: 7:33
41.PAWEŁ BARTCZAK Koszalin 17(32,45,44,33,31) CZAS: 7:21
42.KAROLINA DYLEWICZ Szczecin 11(32,41,43) CZAS:7:21
43.EWELINA KLEPACZ Szczecin 11(32,41,43) CZAS:7:21
44.ALEKSANDRA MODZEWEWSKA Koszalin 10(32,44,35) CZAS:5:17
45.RAFAŁ KOPACZ Koszalin 10(32,44,35) CZAS:5:17
46.MIROSŁAW GOLECKI Forma Rosnowo -1(32,44,35,47,33,31,34,37,39) CZAS: 8:30
DNF.ROBERT BYKOWSKI Forma Rosnowo (32,44,35,47,33,31,34,37,39) CZAS: 8:34
DNF.ANDRZEJ WIKTOWSKI Gdańsk (41,38,51,49,48,54,52,53) CZAS: 8:58