Budowniczy wczoraj (piątek 03 luty) wybrał się na rekonesans tras. Jak widzicie, w lasach w okolicach Szczecinka jeszcze leży śnieg. Cobra będzie więc biała. Śniegu nie ma wiele, ale jest zmrożony. Niestety na wszelkich rodzaju drogach jest tragicznie ślisko.
Na dodatek dziś 4 lutego, tydzień przed zawodami, panuje gołoledź totalna. Część punktów była dostępna tylko drogami, więc muszę szybko zmienić ułożenie części PK, aby nikt się nie połamał na śliskich drogach.

Ogólnie trasa będzie ciekawa. Las sosnowy o dobrej przebieżności. Linie przecięte doskonale widoczne. Na trasie bardzo dużo okopów z czasów wojny.
Teren w większości płaski, choć zdarzają się lokalne przewyższenia. W prostym terenie, każdy błąd będzie miał wpływ na wynik. Umiejętność chodzenia na azymut będzie dużą pomocą w pokonywaniu trasy. Do zobaczenia za tydzień i pamiętajcie o zapisaniu się na listę startową.

Kilka jezior i rzeka urozmaicą zabawę. Dodatkowo jeden punkt znajdzie się na wieży przeciwpożarowej jakieś 40 metrów nad ziemią. :)

Jeden punkt, będzie pod ziemią. Bądźcie czujni, łatwo go przegapić.

DSC06290

DSC06273

DSC06260

DSC06251

DSC06262