Mapy i karty startowe wydrukowane! Lampiony jutro zostaną rozwieszone, przy każdym z nich będzie wisiał perforator. Mapy dojazdu do Sierakowa Sławieńskiego nie umieścimy, musicie sobie poradzić- takie pierwsze zadanie nawigacyjne :)
Baza znajdować się będzie w dawnej szkole, naprzeciw Wioski Hobbitów, nie sposób jej nie zauważyć! Samochód można śmiało zaparkować przy ww wiosce. Jak zabraknie miejsc to wskażemy inne!
Z technicznych kwestii: obie trasy (rodzinna i tradycyjna) nie mają żadnego punktu wspólnego. Jak już wspominaliśmy mapa trasy rodzinnej jest aktualna, więc to co będzie na mapie znajduje się też w terenie! Jeśli chodzi o trasę tradycyjną to jeden najmniej istotny mostek nie istnieje w terenie(na mapie jest), dwa pozostałe są w doskonałym stanie. Dróg w terenie jest więcej niż na mapie, rzeźba terenu jak zawsze niezawodna :) Wiemy z doświadczenia, że mino usilnych prób budowy trasy wzorowo i tak ktoś będzie się przez ciek przedzierał! Prawdopodobnie w najgłębszym miejscu jest po pas, ale nurt jest wartki. Ogólnie da się przejść trasę na sucho. Grzybów jest bardzo dużo, także jak wybierzecie inną stronę najścia na punkt od budowniczego to na pewno uda się znaleźć kanię na kolację :)
Co do wpisowego ustaliliśmy, że 20 zł pobieramy od osoby pełnoletniej, 10 zł od młodzieży 7-17 lat, dzieci w wieku do 7 lat są zwolnione z opłaty :) Aktualna lista startowa! Do zobaczenia!