aktualizacja 26-07-2017 20:00 – 108 zgłoszeń – ZAPISY ZAKOŃCZONE

TRASA PIESZA TP50 

1 Piesza 50km Sebastian Rożko  OSiR gryfino
2 Piesza 50km Janusz Stocki
3 Piesza 50km Jan Parzybut  Postep-team Pniewy
4 Piesza 50km Tomasz Kowalski   Kto trawers Bydgoszcz
6 Piesza 50km Tomasz Paszek  north team szczecin
7 Piesza 50km Magdalena Paszek  north team szczecin
8 Piesza 50km Sebastian Wojciech  Wilga Orient
9 Piesza 50km Marcin Sontowski  Morenka Team
10 Piesza 50km Łukasz Grodecki
11 Piesza 50km Waldemar Howil  www.biegowekaizen.pl  
12 Piesza 50km Lila Kluza-Howil  www.biegowekaizen.pl  
13 Piesza 50km Karol Gostomczyk  PLAtinum Ubezpieczenia
15 Piesza 50km Mateusz Ciućka  Szwędacze
16 Piesza 50km TOMASZ KAŹMIERCZAK  LESZNO
17 Piesza 50km Adrianna Łyjak   Dzikie OPOSY
18 Piesza 50km Remigiusz z Jankowski  Kołobrzeg
19 Piesza 50km Mariusz Maryniak  Irokez
20 Piesza 50km Piotr Wilczak
21 Piesza 50km Mateusz Wojciechowski
24 Piesza 50km Piotr Szaciłowski  Świnoujście
25 Piesza 50km Olaf Kacprzycki  olo solo
26 Piesza 50km Marek leda
27 Piesza 50km Sebastian Kukliński   Dzikie oposy
28 Piesza 50km Łukasz Romanowski  Alpa!
29 Piesza 50km Tomek Ciućka  Szwędacze
30 Piesza 50km Andrzej Urbański  Gryfino
31 Piesza 50km Roman Gorczyca
32 Piesza 50km Justyna Błaszczyk-Sawicka
33 Piesza 50km Agnieszka Kuś  Klub InO Stowarzysze
34 Piesza 50km Michał Kuś  Klub InO Stowarzysze
35 Piesza 50km Marcin Wisniewski
36 Piesza 50km Maciej Kwaśniewski  ziemia jest płaska
37 Piesza 50km Michał Jędroszkowiak  inov-8
38 Piesza 50km Paweł Zajkowski
39 Piesza 50km Ireneusz Sawicki  Kołobrzeg
40 Piesza 50km Michal Sawicki
41 Piesza 50km Magdalena Kasprzak
42 Piesza 50km Michał Kasprzak
43 Piesza 50km Jakub Skotnicki
44 Piesza 50km Witek Skotnicki
45 Piesza 50km Tomasz Wiktorzak  Pazur Gryfa
46 Piesza 50km Rafał Purczyński  Forest Rats
47 Piesza 50km Paweł Pruszkowski  -
48 Piesza 50km Rafał Sawaniewski  Karrramba
49 Piesza 50km Szymon Sawaniewski  ciasio
50 Piesza 50km Beata Sawaniewska  agent progangu
51 Piesza 50km Dominika Sawaniewska  córka agentki
52 Piesza 50km Piotr MIĘTEK  CFR
53 Piesza 50km Katarzyna Karpa   Warszawa
54 Piesza 50km Marcin Przybylski  Czarne pantery
55 Piesza 50km Eugeniusz dziegiel
56 Piesza 50km Marcin Trzeciakiewicz   Warszawa
57 Piesza 50km Tomasz Krasowski
58 Piesza 50km Grzegorz Bereda
59 Piesza 50km Łukasz Wilczyński  CFR
60 Piesza 50km Piotr Jaworski  Ziemia jest płaska
61 Piesza 50km Rafał Skoczylas  Js 1373
62 Piesza 50km Agnieszka Dąbrowska  Run forest run
63 Piesza 50km Leszek Herman-Iżycki

TRASA ROWEROWA TR 50 

201 Rowerowa 50km Witold Ciesielski
202 Rowerowa 50km Jarosław Krawiec  Słupsk
203 Rowerowa 50km Małgorzata Krawiec  Słupsk
204 Rowerowa 50km Tomasz Szot  GR3miasto / HARPAGAN
205 Rowerowa 50km Michał Jakubowski
206 Rowerowa 50km Grzegorz Małaszuk  Gajówka TeAM
207 Rowerowa 50km Sławomir Ćwirko  stopa słupsk
208 Rowerowa 50km Bartosz Dębski  mig bytów
209 Rowerowa 50km Tomasz lipiński
210 Rowerowa 50km Jacek Gałaguz
211 Rowerowa 50km Paweł Kazimierczyk  Torf turystyka
212 Rowerowa 50km Urszula Kopyto   Malina

 

TRASA RODZINNA

301 Rodzinna Krzysztof, Julia i Adam Jaworscy
337 Rodzinna Makary Pluciński  Gryf Białogard
302 Rodzinna Anna Kaźmierczak  T-MAKS
303 Rodzinna Marcin KruK  eMKa&Emka
304 Rodzinna Piotr Wilkowski  Koszalin
305 Rodzinna BEATA WILKOWSKA  Koszalin
306 Rodzinna ANASTAZJA WILKOWSKA  Koszalin
307 Rodzinna AMELIA WILKOWSKA  Koszalin
308 Rodzinna Katarzyna SOBIERAJ
309 Rodzinna Andrzej KRZEMIŃSKI
310 Rodzinna JURAŚ MASZTALERZ-JOCHEMCZYK  Ptysie na trasie
311 Rodzinna Agata Masztalerz  Ptysie na trasie
312 Rodzinna Staszek Budzich
313 Rodzinna Michał Budzich
314 Rodzinna Marek Jochemczyk  Ptysie na trasie
315 Rodzinna Martyna Szulc  gryf białogard
316 Rodzinna Jarosław Zieliński
317 Rodzinna Iwona Gryzio
318 Rodzinna Marta Zimna
319 Rodzinna Gabor zimny
320 Rodzinna Tomasz Lipiński  Lipki
321 Rodzinna Anna Rychły-Lipińska  Lipki
322 Rodzinna Antoni Lipiński  Lipki
323 Rodzinna SZYMON FELENDER
324 Rodzinna Grażyna Grochola  drużyna pierścienia z borkowa
325 Rodzinna Marek Goc  drużyna pierścienia z borkowa
326 Rodzinna Klaudia Wąsik  gryf białogard
327 Rodzinna JACEK WĄSICKI  STOPA SŁUPSK
328 Rodzinna Wiktoria Wąsicka  AML SŁUPSK
329 Rodzinna Marta Łuczak  dmppl
330 Rodzinna Artur Parzybut  dmppl
331 Rodzinna Robert Piechocki
332 Rodzinna Sylwia Raj
333 Rodzinna Dorota Chyła
334 Rodzinna Rafał Kuszlewicz
335 Rodzinna Tomasz Peczyński
336 Rodzinna Marlena Jarkiewicz