miejsce nr startowy IMIĘ NAZWISKO kategoria startowa Start Meta czas przejścia Liczba PK CZAS ŁĄCZNIE Łączna kara w minutach
1 9 Marcin Sontowski  Morenka Team M 1986 09:00 14:55 05:55 25 355 0
2 24 Piotr Szaciłowski  Świnoujście M 1971 09:00 15:12 06:12 25 372 0
2 37 Michał Jędroszkowiak  inov-8 M 1978 09:00 15:12 06:12 25 372 0
4 28 Łukasz Romanowski  Alpa! M 1982 09:00 16:00 07:00 25 420 0
5 3 Jan Parzybut  Postep-team Pniewy M 1965 09:00 17:08 08:08 25 488 0
6 8 Sebastian Wojciech  Wilga Orient M 1983 09:00 17:48 08:48 25 528 0
7 10 Łukasz Grodecki M 1983 09:00 18:03 09:03 25 543 0
8 57 Tomasz Krasowski M 1977 09:00 18:24 09:24 25 564 0
9 15 Mateusz Ciućka  Szwędacze M 1991 09:00 18:48 09:48 25 588 0
9 29 Tomek Ciućka  Szwędacze M 1986 09:00 18:48 09:48 25 588 0
11 63 LESZEK HERMAN-IŻYCKI M 1958 09:00 18:49 09:49 25 589 0
12 53 Katarzyna Karpa   Warszawa K 1982 09:00 19:23 10:23 25 623 0
12 56 Marcin Trzeciakiewicz   Warszawa M 1978 09:00 19:23 10:23 25 623 0
14 16 TOMASZ KAŹMIERCZAK  LESZNO M 1976 09:00 20:05 11:05 25 665 0
15 45 Tomasz Wiktorzak  Pazur Gryfa M 1973 09:00 20:08 11:08 25 668 0
16 19 Mariusz Maryniak  Irokez M 1976 09:00 20:20 11:20 25 680 0
16 35 Marcin Wisniewski M 1978 09:00 20:20 11:20 25 680 0
18 46 Rafał Purczyński  Forest Rats M 1974 09:00 20:21 11:21 25 681 0
18 52 Piotr MIĘTEK  CFR M 1992 09:00 20:21 11:21 25 681 0
18 59 Łukasz Wilczyński  CFR M 1986 09:00 20:21 11:21 25 681 0
21 31 Roman Gorczyca M 1956 09:00 21:11 12:11 24 843 112
22 2 Janusz Stocki M 1960 09:00 21:18 12:18 24 864 126
22 4 Tomasz Kowalski   Kto trawers Bydgoszcz M 1965 09:00 21:18 12:18 24 864 126
24 36 Maciej Kwaśniewski  ziemia jest płaska M 1964 09:00 21:18 12:18 24 864 126
25 13 Karol Gostomczyk  PLAtinum Ubezpieczenia M 1972 09:00 17:03 08:03 19 1023 540
26 48 Rafał Sawaniewski  Karrramba M 1973 09:00 21:11 12:11 20 1203 472
27 32 Justyna Błaszczyk-Sawicka K 1972 09:00 19:54 10:54 17 1374 720
27 40 Michal Sawicki M 1997 09:00 19:54 10:54 17 1374 720
29 39 Ireneusz Sawicki  Kołobrzeg M 1972 09:00 19:55 10:55 17 1375 720
30 20 Piotr Wilczak M 1984 09:00 16:32 07:32 13 1532 1080
31 21 Mateusz Wojciechowski M 1986 09:00 16:32 07:32 13 1532 1080
32 33 Agnieszka Kuś  Klub InO Stowarzysze K 1982 09:00 20:59 11:59 15 1619 900
32 34 Michał Kuś  Klub InO Stowarzysze M 1982 09:00 20:59 11:59 15 1619 900
34 25 Olaf Kacprzycki  olo solo M 1968 09:00 21:13 12:13 14 1749 1016
35 60 Piotr Jaworski  Ziemia jest płaska M 1971 09:00 19:10 10:10 13 1760 1080
36 11 Waldemar Howil  www.biegowekaizen.pl   M 1976 09:00 20:48 11:48 11 1968 1260
36 12 Lila Kluza-Howil  www.biegowekaizen.pl   K 1976 09:00 20:48 11:48 11 1968 1260
38 43 Jakub Skotnicki M 1984 09:00 11:58 02:58 4 2068 1890
38 44 Witek Skotnicki M 2016 09:00 11:58 02:58 4 2068 1890
40 26 Marek Leda M 1965 09:00 21:06 12:06 10 2088 1362
41 49 Szymon Sawaniewski  ciasio M 1973 09:00 20:58 11:58 8 2248 1530
42 50 Beata Sawaniewska  agent progangu K 1973 09:00 20:59 11:59 8 2249 1530
42 51 Dominika Sawaniewska  córka agentki K 1973 09:00 20:59 11:59 8 2249 1530
44 64 Goc Grażyna K 1973 09:00 21:00 12:00 8 2250 1530
NKL 55 Eugeniusz Dziegiel M 1948 09:00 17:15 08:15 0 2745 2250
 NKL 61 Rafał Skoczylas  Js 1373 M 1982 09:00 ZWIEZIENIE Z TRASY #ARG! 100000 0
 NKL 62 Agnieszka Dąbrowska  Run forest run K 1980 09:00 ZWIEZIENIE Z TRASY #ARG! 100000 0
 NKL 41 Magdalena Kasprzak   + pies K 1980 09:00 20:57 11:57 22 987 270
 NKL 42 Michał Kasprzak  +  pies M 1982 09:00 20:57 11:57 22 987 270