Cobra Team w roku 2014r. była reprezentowana przez: Łukasza Żmiejko, Łukasza Grodeckiego Kubę Skotnickiego oto nasze wyniki i zestawienie aktywności:

18.01.2014r. organizacja testu na orientację i sprawność Biała Cobra (ŁŻ i KS)

8.03.2014r. budowa tras i pomoc w organizacji XV Zawodów na Orientacje „Mroźno„(ŁŻ)

22/23.03.2014r. XL NMnO Manewry SKPT Strzebielino ŁŻ z Łukaszem Romanowskiem na trasie Ekstremalnej 8 miejsce na 13 zespołów: 451 punktów karnych!w nogach 46.7km

 

 

 5-6.04 2014r.Wiosenny Tułacz ŁG z Kasjusz Niedbała  trasa TP 30 miejsce 5/42 pkt -137

12.04.2014r. HARPAGAN 47 Bożepole Wielkie ŁŻ z Łukaszem Grodeckim i Jackiem Królem na trasie TP-50, 17miejsce na 294 osoby, czas 8h52min. w nogach 63.5km!

2.05.2014r. RUDAWSKA WYRYPA III Górski Ekstremalny Maraton na Orientację trasa TP-50

11h29min walki ponad 56,5 km w nogach na przewyższeniu powyżej 2000m: 20 miejsce open.(ŁŻ)

10.05.2014r. Zielona Cobra budowa trasy i organizacja testu.ŁG miejsce 2/24 260 minut, KS miejsce 6/24 290 minut

17.05.2014r. KASZUBSKA WŁÓCZĘGA w Potęgowie: trasa „bagienny azymut”; 30 km w nogach,ŁŻ 2miejsce na 13 zepołów, 415 pkt. karnych(jeden mylniak 160 za czas, kilka stowarzyszy ….),KS miejsce 3/13 49 pkt. karnych

30.05.2014r.Rajd z Kompasem ŁG -trasa czerwona 50km miejsce 18/41

13.06.2014r. Mazurskie Tropy ŁG50 km, miejsce 6/32 czas: 8:59

14.06.2014r. Hydrozagadka w Szuwarach – Gryfino: trasa pieszo-kajakowa(10 km kajakiem,20km pieszo)ŁŻ z Pauliną Reczek czas :6.57h miejsce 24na 25 zespołów.

21.06.2014r. XII Ekstremalne Zawody na Orientację GRASSOR,Lubrza trasa TP-50;ŁŻ 500/590 punktów czas: 13h11min miejsce 7 na 27 osób. KS trasa rowerowa 300 km, miejsce 20/22

21.06.2014r.Wakacyjny Tułacz ŁG z Iwona Grodecka  – TP 25 miejsce 1/39

4.07.2014r.Azymut Orient 50 km ŁG z Grzegorz Bereda – miejsce 7/37 czas 11:35

23.08.2014r. DAJAR Czarna Cobra Rogaining 8H budowa i organizacja rajdu (ŁŻ, ŁG, KS)

30.08.2014r. Maczuga Stolema Główczyce TP-50 , miejsce 9/47, czas 10h8min

6.09.2014r. Kaczawska Wyrypa Świerzawa TP-50, miejsce 9/52, czas:9h23min (ŁŻ)

13/14.09.2014r. II MnO Warownia, Lniano, z Barbarą Wysocką i Kubą Skotnickim, TP-30, miejsce 4/4, 1184 punktów karnych

27.09.2014r. Jesienne Trudy, Borne Sulinowo TP-50,ŁŻ z Kubą Skotnickim, miejsce 8/74, czas:8h10min,

ŁG miejsce 15/74 czas 8:54

4.10.2014r. Jaszczur- Dzika Turnica, Kalwaria Pacławska, TP-50, DNF-kontuzja 8 tygodni gipsu…(ŁŻ)

17-19.10.2014r.Harpagan(ŁG) TP- 50  miejsce 6/232 czas 7:53

15.11.2014r. Złota Cobra – budowa i organizacja rajdu.KS TP-10 czas5 h53 min miejsce 5/14

6/7 XII 2014r. XXXIX NMnO Darżlub – Kartuzy, Trasa Bardzo Trudna, ok 30 km ( „Czerwone Nosy w Lesie Rózg ” ) z Kubą Skotnickim i Wojtkiem Grelą miejsce 3/25, 410 punktów karnych.ŁG kontuzja- DNF

 

 20-21.12.2014r. XIII Ekstremalny Rajd na Orientację „Nocna Masakra„-Kalisz Pomorski, z Darkiem Ziomkiem trasa TP-50, 60 km w nogach, czas 8h45min miejsce 6/110! KS czas 10h26min miejsce 15/110

 

Łukasz Żmiejko rok 2014 zakończył na 10-tym miejscu  w Pucharze Polski w Maratonach na Orientację na dystansie 50km z dorobkiem   254.46 pkt!!!