18.01 Biała Cobra budowa i organizacja testu

13-17.02 Portugal „O” Meeting Łukasz Żmiejko Relacja

28.02/1.03 Włóczykij Trip Extreme Gryfino Kuba Skotnicki trasa TP-50 czas:7:25 miejsce 29/254

mapa_i_ślad

 

21/22.03 Manewry SKPT Bolszewo :

Łukasz Żmiejko z Łukaszem Romanowskim na Trasie Ekstremalnej („Czort rozdaje karty”) miejsce 7/15, 75 punktów karnych, dystans ok.40km

Wojtek Grela na Trasie Historycznej(„Ja tylko pociągnął”) miejsce 4/7, 50 punktów karnych

Łukasz Grodecki na trasie Zaawansowanej („Łóżko to nie motocykl – nikt nie zginie.”) miejsce 15/29 ,188 punktów karnych

manewry2 mapa

 

17-19.04 Tajemnice Dolnego Śląska E1- Złotoryja sprint, E2-Wilków middle,E3-LW kategori 21A Łukasz Żmiejko po trzech etapach na 3miejcu 

9.05 Zielona Cobra budowa i organizacja testu

16.05 XVI Długodystansowy Rajd na Orientację DYMnO Rogaining 8h, Kosów Lacki:

Kuba Skotnicki miejsce 5/86 84 punkty, 53km w nogach czas 7h43min

23.05 Kaszubska Włóczęga, Borsk:

Łukasz Żmiejko na trasie Bardzo Trudnej”Jenot” miejsce 7/24, 565 punktów karnych

Łukasz Grodecki na trasie Trudnej „Bobry” miejsce 2/34, 279 punktów

30/31.05 XV Borowiacki Marsz na Orientację (III Pomorski Rogaininig 8h), Czarna Woda :

Łukasz Żmiejko z Marcinem Sontowskim miejsce 2/24 130 punktów, w nogach 64km

21.06 XIII Ekstremalne Zawody na Orientację Grassor Chojna: trasa TP-50;

Łukasz Żmiejko miejsce 5/35 czas 7h54min w nogach 54 km

Kuba Skotnicki miejsce 9/35 czas 8h56min

25.07 Pazur Gryfa, Damnica trasa Tp-50;

Łukasz Żmiejko z Dorotą Kacperek i Martą Maciejewską miejsce 44/59

8/9.08 Dajar Czarna Cobra Rogaining 8h organizacja zawodów

19.09 Oriento Expresso Miedzichowo trasa TP-50;

 Kuba Skotnicki miejsce 23/46 czas 8h38min

26.09 Trudy Barlinek trasa Tp-50;

Łukasz Żmiejko z Ewą Mazur, Adamem Skołuda, Anną Kędziora, Michałem Czerniawskim i Andrzejem Krajna: miejsce 27/39 czas 16h 30 min :)

17.10 Harpagan Sierakowice trasa TP-50

Kuba Skotnicki miejsce 13/258 czas: 7h 9 min

Łukasz Grodecki miejsce 22/258 czas: 8h 39 min

24/25.10 Nocny Marek Puszcza Bydgoska trasa TP-50

Kuba Skotnicki miejsce 13/62 czas: 8h 54 min

Łukasz Żmiejko z Adamem Skołudą, Ewą Mazur, Damianem Romanów, Adamem Botkiewiczemi Markiem Walkowiakiem miejsce 38/62 czas: 13 h 18 min

14.11 Złota Cobra organizacja zawodów