1.Biała Cobra 19.01 Budowa trasy 10 km 10 PK

2.Śnieżne Konwalie 2013-02-02 , Nietążkowo koło Śmigla

 relacja

TP25 z Marcinem Wdowiakiem 29miejsce 21/21 PK czas 6 h 57min

3. Włóczykij Trip Extreme 2013-03-02 , Gryfino

TP50 miejsce 12/191 czas 8h19min 12/12PK

4.Gosk Pierwsza Runda Pucharu Polski w marszach na orientację kategoria TS:

GDYNIA-CHWARZNO, 8-10 MARCA 2013 ROKU

Miejsce po trzech etapach dziennych i jednym nocnym:38/42

relacja

5.Manewry SKPT 16.03.2013r.Sierakowice

trasa Zaawansowana miejsce 39/49, 835 punktów karnych

6.Mroźno 23.03.2013r. Koszalin

trasa TO 13 punktów karnych 1/7miejsce

relacja

7.Wiosenny Tułacz 2013-04-07 , Tuchomie

 ostatnia relacja

3/43 TP30 1310 punktów karnych

8. ERnO Harpagan-45  2013-04-21 , Kolbudy

TP 50 czas 7h28min miejsce 9/251

8.Zielona Cobra 27.04 budowa trasy 10km, 10PK

9. Kaszubska Włóczęga 18 V 2013 – Szklana Huta

trasa pustynnych węży z Martą Chrzanowską

230 punktów karnych, miejsce 13/56

10.MATNIA :Indywidualne Mistrzostwa Polskie w MnO 29.05-2.06 Rzepczyno

w kategorii TO po trzech etapach dziennych i dwóch nocnych miejsce 5/12

ŻłopInO miejsce 8/12

Beer Relay (sztafeta piwna) z Andrzejem Krochmalem miejsce 1/13

Etap kajakowy z Leszkiem Herman-Iżyckim miejsce 6/26

BnO 2.6km Świdwin centrum miejsce 11/14

Trail O po dwóch etapach miejsce 22/46

11. Hydrozagadka  w szuwarach 15 czerwca 2013 GRYFINO

„WODNY PRL” trasa pieszo-kajakową z Marcinem

ok. 20 km pieszo + ok. 6 km kajakiem miejsce 1/40

12.Grassor 22-23.06.2013r Łubowo

TP50miejsce 17/47 czas 14h09 min 10/11pk

13. Szperk 10.08.2013 Hel

TP25 z  Joanną Wilczewską i Agnieszką Szymańską

Miejsce 18/22

14. Czarna Cobra Rogaining 24.08 budowa trasy z Łukaszem Grodeckim 36 PK ok.80km

15. Maczuga Stolema 31.08.2013 Główczyce

TP-35 z Szymonem Szkudlarkiem i Robertem Wasiem

czas: 9h43min miejsce 7/29

16.Orient Gryf 6-8.09.2013 Szczecin

TP-30 0 punktów karnych miejsce 1/13

Etap kajakowy 25 punktów karnych miejsce 7/8

17.Jesienne trudy 20 – 22 września 2013 Binowo

TP-50 z Krzysztofem Borowiec miejsce 5/51 czas 9h10 min

19. Harpagan 46 18-20.10.2013r.Kwidzyn

z Eweliną Domańską i Łukasz Grodeckim

TP-100 miejsce?/296 czas: 23h33min

20. Złota Cobra10.11.2013 budowa trasy 10km 10PK

21. Jaszczur  Słowińskie Sacrum16.11.2013  Smołdzino

TP25 ,21 punktów karnych miejsce 6/15

22.Darżlub 7/8 XII 2013r. Łubiana

miejsce: 2/49, 40 punktów karnych

Jak widać rok był syty, zarówno w imprezy turystyczne jak i sportowe!!! Z nawigacją coraz lepiej kondycja fizyczna rośnie…co przyniesie 2014rok?