Obie trasy są już gotowe!

Trasa rodzinna – to dystans 7 km ale zawsze jest możliwość skrócenia sobie dystansu, pomijając część PK.

Większością głosów, 10-cio-osobowa komisja przegłosowała, że do jedzenia będzie gorąca grochówka!

Na trasie tradycyjnej powieszony zostanie 13 PK! Skarbnik wydarzenia zgodził się na poniesienie większego ewentualnego ryzyka związanego z dodatkowym perforatorem (wszak może przecież zaginąć albo zostać porwany przez jakieś dzikie zwierzę…:)

Mapy nie są jeszcze gotowe do druku! Wciąż trwają prace w lesie – jednak bardziej na tapecie są już miejsca, w których będziecie przy następnej edycji Cobry!

Dzięki uprzejmości firmy DAJAR mapy trasy tradycyjnej wydrukowane będą na papierze wodoodpornym o gramaturze 135, nie będą więc potrzebne żadne dodatkowe folie na mapę.

Jak do nas trafić jest w osobnej zakładce.

Jeszcze informacja dla ultra-szybkich, osiągających prędkość zbliżoną do prędkości światła BnO-wców 🙂

Nie będzie piktogramów, wszystkie PK – to lampiony w formie papierowej kartki wielkości A-4 z przyczepionym perforatorem! Lampiony powinny być tak przyczepione, żeby w miejscu PK można było patrzeć na mapę, a lewą lub prawą ręką w międzyczasie chwycić perforator, potwierdzić obecność na PK i polecieć dalej!!!

Karta startowa jest o wymiarach 215/55 mm a będzie można ją sobie samodzielnie zmniejszyć przy użyciu nożyczek do wymiaru 180/40 mm

Pamiętajcie, żeby się zapisać!

Do zobaczenia !!!